Co je drumben?

Díváte se na divný barevný válce v naší nabídce s říkáte si, co že to je, ten drumben? Právě proto jsem se rozhodla tuto záhadu rozkrýt a podrobněji drumben představit.

Drumben je víceúčelovým doplňkem interiéru, hudebním nástrojem a mulktifunkční didaktickou pomůckou v jednom. Na trubku vyrobenou z lepenky s překližkovým víkem, to zní možná trochu ambiciózně, ale jestli ještě chvíli vydržíte, hned pochopíte, že nepřeháním. Nejdříve vám řeknu něco o vzniku a pak k použití.

Drumben vznikl při společném tření dvou mozků v roce 2009. Konkrétně se jednalo o mozek Zdeňka Rollera, talentovaného hudebníka s podnikatelským duchem a inovativní náturou, a Báry Polívkové, hudebnice, pedagožky, didaktičky a koučky. Zatímco Zdeněk se věnoval především tomu, aby drumben svými vlastnostmi co nejlépe plnil funkci hudebního a rytmického nástroje, Bára přinášela nápady a metodiky, jak tento nově vznikající nástroj  používat ve školách a při volnočasových aktivitách. Společně tak při dlouhých večerech a nocích přetřásali nápady, až vykopli do světa první verze drumbenů a začali je prodávat po školách v celé České republice.

Drumben jako víceúčelový doplněk interiéru

Protože v naší nabídce najdete hlavně námi dekorované drumbeny, které jsou myšleny především jako stolečky či sedátka do vašich domovů a kanceláří, začnu mluvit o této jejich funkcionalitě.

Drumben má poměrně slušnou nosnost (jednorázově máme odzkoušeno i 250 kg, ale při běžném provozu zaručujeme nosnost 100 kg). Lze ho tedy používat jako stupátko, když nedosáhneš do vyšších poliček v kuchyni, nebo jako sedátko pro dítě i dospělého člověka. Přišla návštěva a máte málo míst na sezení? Drumbeny tento problém snadno vyřeší. Ze sady TRIO totiž během pár vteřin uděláš sedátka a odkládací stolky na nápoje, jídlo, počítač, či nohy. Na drumben klidně můžeš postavit i kytku, jen ji nepřelej, vlhko a mokro drumbenu nedělá úplně dobře.

Díky skladnosti drumbenů, které lze do sebe složit jako matrjošku, můžete i v menších prostorách mít na poměrně malém místě více drumbenů a rozkládat je v případě potřeby. V galerii níže ukazujeme použití drumbenů v barvě natural. Pokud jste minimalisté a natural verze se vám líbí více než námi posprejovaná, můžete si objednat sadu Trio Natural a to buď s logem Drumben, nebo na přání bez loga, nebo přímo pro vás můžeme připravit sady s vlastním motivem. Ozvěte se a něco vymyslíme. Věříme, že v jakékoliv podobě vám budou drumbeny dělat radost a najdete pro ně doma široké využití.

 

Drumben jako multifunkční didaktická pomůcka 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení