In Chlup We Trust

Milujeme naše chlupatý miláčky, a nevadí nám jejich chlupy na našem oblečení. Bílý chlup na černým triku a černý chlup na bílým je pro nás odměnou za lásku, kterou nám ti naši chlupáči opakovaně rozséváním svých chlupů všude, kde se vyskytnou, vyjadřují. Jestli bude na triku od nás chlup, je to extra bonus a dar! Je chlup přilakován na drumbenu nebo součástí obrazu? Sorry jako!

 

Milujeme mazlící a ňuchňací materiály a oblíkáme do nich polštářky, sedáky a klidně celý křesla! Chceš se pořádně pomazlit? Kašli na Tinder a pořiď si nějakýho mazla z naší nabídky. A že jich tu časem bude!

 

V neposlední řadě jsme feministky. Věříme, že kdo chce mít na těle chlupy, ať je tam má. Může, ale nemusí! Žiletka je dobrej sluha, ale zlej pán. Kdo se chce holit, ať se holí jak často chce a kde chce. Může, ale nemusí!

Cena

599014990
1599014990
pinkpunk zidle buddha eyes nahled
5 990 Kč

Židle s rudým chlupem a tiskovou chybou, která nemá chybu! Tu miluješ víc než Kofolu! Tak to neřeš a tento jediný originál může být obratem tvůj.

Kód: 93
pinkpunk kreslo nahled
14 990 Kč

Toto křeslo z kategorie In Chlup We Trust je jediným a jedinečným originálem. Nikdo jiný na světě se nebude bořit do identické kombinace chlupů a barevných motivů. Jsme z něj...

Kód: 90
2 položek celkem
Zpět do obchodu