Kdo je PinkPunk?

Jsme Saba a Yit Kha. Kámošky, které spojuje láska k ženám a pozornost k LGBT+ tématům, chuť tvořit, potřeba měnit svět k lepšímu, zájem o seberozvoj a duchovní růst, láska k chlupatým čtyřnožcům, šílený smysl pro humor, otevřenost zkoumat to, co přichází, potřeba autentických prožitků a vnitřní integrity, a touha smysluplně naplňovat život tady a teď.

V projektu PinkPunk.cz představujeme tvorbu, která vzniká převážně v punkových prostorách naší dílny v Kovohutích Čelákovice. Část tvorby tvoří queer art, forma umění, ve které reflektujeme naši citovou a sexuální orientaci a v podobě uměleckého aktivismu témata, která nás pálí. V naší tvorbě najdete i poezii, citovost, něhu, nasranost, sexualitu, šílenost, svobodu a cokoliv, co máme potřebu vyjádřit.

Kromě queer tematiky nás zajímají i jiná témata. Seberozvoj, meditace, girlpower, duchovní přesah.V naší tvorbě tedy najdete i jiná než queer témata. Chceme si zachovat otevřenost a spontaneitu a máme chuť si hrát podle momentální nálady.

Co se týče provedení, nabízíme dekorativní spray art na různých nosičích (obrazy, nábytek, tvorba předmětů na míru), textil potištěný sítotiskem, výšivky, šperky. Veškerá naše tvorba vzniká v České republice a dodržujeme etické postupy výroby. U jednotlivých produktů, zejména u textilu, v textu uvádíme podrobnější informace o původu materiálu.

Celý projekt zaštiťuje Sabitch Vision s.r.o. a obchodní podmínky a pravidla GDPR najdete tady na webu.

Zpět do obchodu