Obraz Ganesha Black and White 30 x 30 cm na plátně

Obraz ve velikosti 30 x 30 cm vzniká technikou sprejování různého množství vrstev barvy přes šablony. U každé šablony připravujeme grafický návrh, jehož kontury vyřežeme na plotru, ručně dořežeme pomocí skalpelu a hotovou šablonu pak použijeme. Po nanesení vrstvu barvy necháváme uschnout  a po zaschnutí vrstvíme další barvu. Výroba takového obrazu není tedy žádná rychlovka, jak by se mohlo zdát :) a proto nemůžou naše obrazy cenově konkurovat nebezpečné krásným dílům z Ikey a Hornbachu. 

Skladem
Kód: 72
990 Kč
Kategorie: Obrazy

Veškeré produkty, které vyrábíme, jsou vyráběné ručně v České republice. Produkt na fotografii a videu se může mírně lišit od produktu, který vám zašleme, protože neměříme na centimetry vzdálenosti mezi sprejovanými nebo tisknutými motivy. A navíc máme tak trochu pinkpunk přístup, takže nevíte, co od nás můžete čekat :). S námi vás čeká obrodružství! :)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení