Nábytek na míru

Kompletní změna tebou dodaného kusu nábytku v pinkpunk stylu. Na ceně se domluvíme. Odvíjí se od počtu odpracovaných hodin. Očekávej cokoliv.

Skladem
Kód: 47
9 990 Kč
Kategorie: Na míru

Upcyklovaný spray nábytek

Aby bylo jasno hned na začátku, jestli máš doma starožitnost, které chceš vrátit zašlý půvab a lesk, obrať se na zkušené truhláře. Po našem zásahu bys totiž skříňku po babičce nepoznal.

Náš přístup k renovaci je totiž takový pinkpunkový. Z něčeho okoukaného, nudného, obyčejného, opráskaného, či omšelého totitž vytvoříme stylový barevný originál, který se stane nepřehlédnutelnou dominantnou ve tvém prostoru.

Můžeš si vybrat z aktuální nabídky hotových kousků, nebo nám po dohodě přivez nějakou svou věc a my z ní vykouzlíme originál přímo pro tebe. Na přání dokážeme nábytek sladit i s tvým interiérem a přizpůsobit i dekory tvému vkusu, ale nejraději máme úplně volnou ruku, to asi chápeš. Vše je věcí dohody.

 

Reference

Na přiložených fotografiích se můžeš podívat na náš první projekt na míru, u kterýho jsme si vzpomněly, že to musíme fotit. Byl to stůl pro Saby mámu. Hanka chtěla upgradnout hodně hnusnej stůl, který už táhne přes dvacet let život a má k němu vztah. Přála si, aby stůl barevně ladil s interiérem obývacího pokoje a zároveň chtěla použít dekor své oblíbené děrované krásky, pokojové rostliny monstera. Kromě stolu chtěla pro vnoučata do interiéru sadu drumbenů, které budou jednak barevně a druhak použitím dekoru monstery komunikovat se stolem i interierém. Punková krev se nezapře a mezi monstery jsme musely šlehnout i Warholův banán, který do konceptu zapadal jako slon do porcelánu. Na fotkách je kromě výsledku vidět i dokumentace stavu stolu před zásahem a fotky dekorů a barev v interiéru, kterých jsme se držely při práci.

 

Máma nadšená, my spoko. Kdyby to tak neregulovala, asi bysme z horní desky stolu udělaly větší divočinu, ale zas náš zákazník náš pán, takže celkově projekt hodnotíme pozitif. 

Zpět do obchodu