NASRAT NA HRAD

Nepovažuji se úplně za vulgární bytost. Po letech meditace cítím i poměrně širší vnitřní prostor a dokážu svět okolo i uvnitř sebe často pozorovat, aniž bych měla intenzivní potřebu okamžitě reagovat. Ale každý máme svoje “spouštěče” a tím mým je opakovaně ten arogantní pán z Hradu.

Koncem června jsem řádně “spuštěná” přifrčela do atélieru a začala jsem hučet do Yit Khy, jestli slyšela to, co řekl o transgender lidech a ty kecy o pochodu heterosexuálů a že to si snad dělá prdel! TVL! A Yit Kha to samozřejmě slyšela a tady byla “spuštěná”, tak přirozeně začaly padal vulgarismy. No, co vám mám povídat, ten den jsme si ani nedaly poklidný čajový sedánek, jak jsme se rozčilovaly.

Ale co s tím, kurfaaa?

“Tyhle kecy musej vadit přece všem, nejenom tý naší “menšině”. Přece máme hromadu hetero kámošů, kteří s ním nesouhlasej. Musíme udělat něco, co budou kupovat i oni a já dám klidně prachy z prodeje na nějakou podobnou charitu, ať to, co děláme, dává ještě větší smysl.”

A tak vznikl nápad na kolekci “NASRAT NA HRAD”. Máme obrazy, drumbeny, chystáme trička. Budeme vděčný za šíření a podporu tohoto projektu. Nejde o projev nenávisti, ale o zoufalý výkřik, o volání po spravedlnosti, soucitu a lidskosti. A slibuji, že část peněz z obratu půjde na charitu. Už jednáme s jedním nezioskovým subjektem o tom, jak vše nastavit. Až vše doladím formálně, uvedu tu detaily.

Děkuju všem, kdo cokoliv koupíte. Pokud to všechno domluvíme, díky vám budou putovat peníze na terapie pro děcka, který řeší svoji sexuální identitu a potřebujou se v sobě vyznat. A právě tyhle děcka poslouchají pana prezidenta a když i hlava státu takhle stigmatizuje člověka v tak citlivým období, není se čemu divit, když to zabalej. A my chceme podpořit lidi v tom, aby žili svoji pravdu, jakkoliv je složitá a jiná. Samy máme svoje příběhy a soucítíme <3

Cena

18801881
118801881
pinkpunk nasrat na hrad M nahled
1 880 Kč

Drumben s motivem NASRAT NA HRAD ve velikosti M.   

Kód: 53
1 položek celkem
Zpět do obchodu